Kupa Kupa i jeszcze raz kupa !!! MIałam pojechać sobie do pandoru, pojeździć, ale o wiele fajniej jeździ się z jakąś kumpelą. Tak tęsknie za Cześkiem że zaraz mnie skręci. Nie muszę nawet jeździć. CHcę go przytulić, pogłaskać... A tu nawet mama mnie podwieźć nie chce a o jeździe to nie ma mowy bo kasiory nie mam Tęsknioe za zacharką ... TAki z niej ślicznusi konik był Kolejna kupa. NIe mogę się doczekać kiedy bede mogła zeskanować moje zdjątka. Kończę moją głupią gadkę ... pa


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.09.2005 :: 13:43 :: ep227.internetdsl.tpnet.pl

Margo

tak wiec pozdrowie czesia od ciebie:P
29.08.2005 :: 19:11 :: duc104.neoplus.adsl.tpnet.pl

Isiaczek

Ja też tęsknię za Zaharką...
I wiem co czujesz jak nie możesz zobaczyć Czesia bo ja to samo czują ja nie mogę zobaczyć Soniego
25.08.2005 :: 12:18 :: nbierun.iplan.pl

Nela

Ja też tęsknię za Zaharką, buuuuuuuuuu ;( ;( ;( ;(
24.08.2005 :: 22:10 :: dpo120.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nitiryan

Hej Dory! Kurczę, wreszcie mogę tu się dostać! Chyba faktycznie było coś nie tak z tym talkiem, bo jak próbowałam wejść, to mi to nie wychodizło i to był powód dlaczego nic Ci nie napisałam. Ale teraz jest ok:)))
Co do Madagaskaru, to momenty z termometrem, metrem, mogiłą i Sopotem sa najlepsze!:D Melman rządzi! A ten słodki Julian z ruskim akcentam i ta jego piosenka... ach:) Pingwiny też sa boskie, z resztą... jak cały film!
Jutro umieszczę na blogu notkę o Top Gear. Jak ja KOCHAM TEN PROGRAM!! No i chodząc po internecie stwierdzam, że nie ja jedna wielbię Hammonda;D Pamiętam odcinek z zezem... ahehehe!!
Ja dawno nie byłam na konikach, ale muszę uzbroic się w cierpliwość, bo... konie z Legii i instruktorzy wracają z obozu dopiero w pażdzierniku! Dlaczego! Dobrze, że moja przyjaciółka ma konia...:))
Troszeczkę się rozpisałam! Ale to dopiero mój pierwszy komentarz tutaj, więc... możesz się spodziewać o wiele, wiele więcej!
Pozdrowienia!:*:*:*

Talk.pl :: Wróć