Hmmm cóż powiem. Jestem zszokowana !!! Klaudia chodzi sobie od wczoraj na kurs. Mam nadzieję, że sie nie obrazi, bo zamieszczam naszą rozmowęz gg
Kaśka (16:46)
Będziecie niedługgo galopować
Klaudia (16:46)
wiem
Klaudia (16:46)
no i co z tego


zapewne zastanawiacie się, co mnie tak zszokowało ??? Otóż zszokowały mnie słowa no i co z tego

Ona już galopowała ale słowa no i co z tego wytrąciły mnie z równowagi! Na pewno nie jest jakimś super doświadczonym jeźdźcem i to co powiedziała, dla mnie jest czymś potwornym! Dla mnie galop jest najwspanialszym przezyciem chociaż miałam go tylko 2 razy ! Eh. Apropo galopu. JA kurcze chyba nie chcę galopować w solcu !!! Jak mi sie nie uda to bdzie taka siara, a ta babka mnie nie lubi Wole galopować w pandorze, bo tam są instruktorzy których lubię


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.07.2005 :: 16:05 :: w3cache-p2p-4.gb.net.pl

Ola

Hej Dory pytałaś do której stadniny w imieliniu jadę a więc... sama nie wiem Skręca się tam koło banku gdzieś chyba. Heh poinformowana jestem Fajnie w tej stadninie. Terenik za 20 zł z galopem i cwałem! Polecam A ta Klaudia to jakaś... głupia chyba:/ jak można powiedzieć o golopie no i co z tego? A Solec...ehhh no durna stadninka no i tyle i debilini instruktorzy:/ no ale... Pozdrowionka
29.07.2005 :: 10:46 :: nbierun.iplan.pl

flaszeczka

Lubi cię. Mozesz nie wierzyć ale cię lubi. A zresztą....
Talk.pl :: Wróć