Dzisiaj byłyśmy z Nelą na solcu. Hm powiem szczerze, że od razu ta stadnina nie przypadła mi do gustu. Wielka hala Na której było z 50 boksów dziwnie kojarzyła mi się z fermą wieprzów do rzeźnika. Konie podobno mają cały czas zmieniane boksy. Nie pozwolono nam ich nawet siodłać ! Jednak konie są przewspaniałe i sprawiają wrażenie jakby czytały w myślach jeźdźca. W pandorze jest zupełnie inaczej. Dwie stajnie w której jest w sumie koło 25 koni. Przytulne. Gdy na dworze zimno w nich jest ciepło, albo odwrotnie. Każdy konik ma swój własny kącik i wątpię aby codziennie zmieniały boksy. Nawet jak nie można ich samemu czyścić i siodłać ( a zawsze chyba można ) To to nie jest tak na „odwal się” tylko dokładnie aby konie nie miały poobcieranych grzbietów. Kiedy prowadziłam zacharkę gdy kończyła się jazda, wyczułam pod palcami ogromną sklejkę zachodzącą pod siodło. Hmmm. Jak już mówiłam te stadniny różnią się strasznie ... Bo w pandorze w przeciwieństwie do wcześniej wymienionej stadniny konie są nieposłuszne i trzeba dużo się natrudzić aby konik zareagował. No i W pandorze konie są ogromne a tu takie maciupeńkie J No ale dobra. W końcu poszłyśmy na jazdę, a ponieważ nie mogłam sobie poradzić z likierkiem to zmieniła mi na zacharkę. Kornelia miała rację. Konie mają ty strasznie dziwny kłus, a my w dodatku jedynie kłusowałyśmy !!! Cały czas ! Kiedy się zamieniałyśmy końmi i ja wchodziłam na Zacharkę siodło obróciło się na bok ! I jeszcze na mnie było, że wdrapuje się na nie. No sorry Po kilku minutach stępa popręg się dociska bo koń wypuszcza to powietrze :/ eh. No nic. Zamówiłam sobie przez neta toczek więc za tydzień powinnam mieć go na jeździe. A w poniedziałek wracają zdjęcia od wywołania
Pozdrowionka i papcie !
No i zdjęcie likierka i pastwiska
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.07.2005 :: 22:20 :: nbierun.iplan.pl

flaszeczka

:D :D :D :D :D
22.07.2005 :: 22:20 :: nbierun.iplan.pl

flaszeczka

DORY, I WANT YOUR NEW NOTE!!!!!!!!!!! NOW!!!!!!!!! :P

to rozkaz?? TAK!!
22.07.2005 :: 08:45 :: nbierun.iplan.pl

Media ;)

Konkurs rozpoczęty, zapraszam na www.media.story.pl/story.php ;) !
20.07.2005 :: 11:02 :: nbierun.iplan.pl

Nela

Znów mi się koment nie zapisał!!!! A taki długi napisałam!!!!
20.07.2005 :: 11:01 :: nbierun.iplan.pl

Nela

a nowa nota??!!
16.07.2005 :: 22:18 :: staticline797.toya.net.pl

marzi

nie interesuje sie konmi wiec ta cala nota to dla mnie jakis szyfr:P.Ale mimo to zapraszam na mojego bloga http://pink-girl.mblog.pl mam nadzieje ze wpadniesz i podobnie jak ja skomentujesz notke.Pozdrawiam i serdecznie zapraszam w odwiedziny.
Talk.pl :: Wróć