Dzisiaj było całkiem fajnie znowu dostałm kunie a Róża czesława. Kunia przy czyszczeniu była wyjątkowo spokojna i nawet dało się jej wyczyścic kopyta. Rany jak ja nienawidzę czyścić kopyt ! Nie chodzi o sam smrodek unoszący się z wygrzebywanego kopystą obornika ale boje się że mnie kopsnie i polecęęęęę hohoho. hehe a kunia wyjątkowo kopie jak na tak spokojnego konika . A dzisiaj juz nawet próbowała ! Potem na rozgrzewkę dla koników graliśmy w "berka" . A jak by to nie było gdybym nie mogła grać. Najwyraźniej jestem do niczego ... nawet w półsiadzie bez strzemion mi instruktorka nie pozwoliła jechać chociaż umiem. A wszyscy jechali ! A kunia dzisiaj ani troszkę się mnie nie słuchała i chodziła sobie gdzie chce. Wnerwia mnie to jej dawanie głowy na dół. Ja wtedy gdy próbuje złapać wodze, zjeżdzam po jej szyi !!! Ja rozumiem że czesiu to straaaszny muł z opóźnionym zapłonem ale róża ciągle go palcatem bije !!! Biedaczek A dzisiaj przez jedną dziwczynę która jeździła ze mną na lonżowniku w pierwsszych dniach kursu straciłam szansę na galop bo ona nie chciała GOSH !kurczę przecież każdy musi kiedyś z konia spaść Bo "jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz" !!! Gdybym się nie wywracała na nartach to nigdy bym na nich nie umiała jeździć !!! Albo na rowerze , łyrzwach ... Dajcie njo spokój. Okazało sie że to nie Jagódka padła . Z jednej strony się cieszę z drugiej smucę bo nigdy już nie zobacze tej klaczki która ... No wiecie ... A właśnie dowiedziałm się dzisiaj że mój najukochańszy czesław jest izabelowaty I mam jego fotkę którą znalazłam na necie oraz fotkę damaszka kiedy to miał 1 dzień
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
( jak se na nie klikniecie to zobaczycie je w powiększonych rozmiarach )



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.07.2005 :: 20:50 :: nbierun.iplan.pl

Nelcia

Wow! Skąd masz te fotki ??!!!! :] A z tym galopem, to nawet nie wiesz jaka jestem na siebie wściekła!!!!! Zmarnowałam TAKĄ SZANSĘ!!!!!!
05.07.2005 :: 17:00 :: ddb70.neoplus.adsl.tpnet.pl

;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
Talk.pl :: Wróć