20.08.2005 :: 20:20
Kurcze talk był zablokowany i nie mogłam pisać notek No cóż ... Jak widzicie zmieniłam szablon. Troszke głupio to zrobiłam ( ja albo nela ) że aby zobaczyć cały szablon, trzeba przesunąć te głupie suwaki, ale nela odwaliła kawał dobrej roboty i jestem bardzo zadowolona . Czytałam tak sobie bloga neli od początku, i czułam się jakoś tak dziwnie. Zastanawiałam się, co wtedy robiłam, kiedy nela pisała notkę. Kiedy czytam czyjeś blogi i star notki, zawsze sprawdzam, czy ktoś napisał coś 29 kwietnia czyli w moje urodzinki. Zacytuję teraz kawałek notki neli z tego właśnie dnia: "Ja zadecydowałam że zostawię swoje życie pod kontrolą Boga i dam temu głupiemu światu wodze do ręki. Niech robi co chce. Ja napewno nie pokonam pana Boga i nie będę się z nim mierzyła. Pożyjemy, zobaczymy :]" To były najgorsze urodziny w moim życiu, ale pomyślałam wtedy na pocieszenie mniejwięcej to co napisała nela. Teraz mam jakis melancholijny nastrój. Żal mi nelci i tęsknie za zaharką ... Kurcze ... Poryczałam się... Jeździłam na niej tylko 3 razy, a kochałąm ją jak kunię ( nie aż tak jak czesia ale kochałam bardzo ) i jadzię. Tą kobietę która ją wzięła do niemiec, znienawidziłam z całego serca ! Wiem że to jej koń, ale pewnie w ogóle o niej zapomniała bo zaharka była w solcu za darmolca, a ta baba sprzedaje ją kiedy zabrakło jej kasy. Wątpie czy kiedykolwiek kochała ją tak jak ja a tymbardziej jak nela. Heh zawiesił mi sie komp ale zdążyłam zapisąć. .... Więc na czym to ja skończyłam ?? No i byłyśmy z isią i nelą wczoraj w solcu. Załatwiłam korneli zacharkę a sama jechałam na bochunie który okazał się the best (iza jechała na sonerku) Tak więc kazdy dostał tego kogo chciał. No i galopowałam ale tylko w jedną strone Jutro i pojutrze nie mogę iść na szantki z pewnych powodów, bo brzuch skręca mnie z bólu a chodzić prawie nie mogę bo uda strasznie mnie bolą i to bynajmniej nie z powodu jazdy. Bardziej domyślni domyślą się co miałąm na myśli hehe Ja kończę i życzę dobrej nocki Zaharko będziemy tęsknić A właśnie mam strasznie głupiego wirusa i mają go prawie wszystkie komputery chyba w cnn i czymś jeszcze (to taki kanał amerykański ) Jak ktoś go ma to niech da komęta bo chciałabym wiedzieć że nie jestem sama Na zdjątku akurat jest przestawiona data w komputerowym zegarku ale normalnie to komp automatycznie się wyłącza po 60 sekundach .... a i nie można drukować grrrrrr (przynajmniej ja nie mogę)i w sumie niczego robić nie można ale ja nawet nie zauważyłam bo tylko na necie czasami siedzę i gram sobie czasami